Kancelaria prawna z Wrocławia

Nasze działania i efekty

Prace rozpoczęte 1.10.2021 roku obejmowały przede wszystkim pełną optymalizację techniczną strony kancelarii oraz nasycenie stron oferty oraz bazy wiedzy odpowiednią ilością treści. W drugim etapie podjęliśmy się również zmiany domeny klienta, dla której przygotowaliśmy pełne zalecenia dla działu IT, a także zweryfikowaliśmy i kontrolowaliśmy przebieg całej migracji. 

Na stronę zostało dodane ok. 162 000 znaków ze spacjami fachowych treści tworzonych przez prawnika. Opisany content był dodawany w tej ilości niemal wyłącznie na strony oferty. Pozyskaliśmy również ok. 136 wysokiej jakości linków z 131 domen zewnętrznych.

Efektem była nie tylko bezproblemowa zmiana domeny, ale także wzrost widoczności strony o ok. 92% w 6 miesięcy. Liczba fraz, na jakie wyświetlała się strona po migracji wzrosła z 208 fraz w TOP5 na 474 frazy. W przypadku przedziału TOP10 było to wzrost z 33 na 77 fraz.

Shape
Yellow Ellipse
Zakres czasowy:
10.2021 - 04.2022
Dot Icon
Cel: migracja domeny pod nowy adres oraz wzrost widoczności na frazy lokalne
Dot Icon
Efekt: skutecznie przeprowadzona migracja i wzrost widoczności o 92%.

Może zająć się też Twoją stroną!

Mamy nadzieję, że efekty pracy naszego zespołu Cię przekonały. Jeżeli potrzebujesz personalizowanej strategii SEO, aby osiągnąć równie dobre lub nawet lepsze efekty, skontaktuj się z nami!