Skuteczne kampanie SEO dla firm lokalnych

Pozycjonowanie lokalne

Bądź widoczny w swojej okolicy! Pozycjonowanie lokalne skupia się na zwiększaniu widoczności strony internetowej firmy lokalnej lub działającej na wybranych obszarze. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich firm usługowych z dowolnej branży.

Dzięki współpracy ekspertów SEO, Content Managerów czy programistów, całość naszych działań marketingowych jest wykonywana sprawniej i szybciej przynosi efekty sprzedażowe. Prowadzone przez nas lokalne kampanie SEO przynoszą efekty nawet po pierwszych dwóch miesiącach współpracy. Co możemy zrobić dla Ciebie?

Zamawiam bezpłatną konsultację

  Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.

  Vector

  Ile kosztuje pozycjonowanie lokalne?

  Koszt usługi pozycjonowania lokalnego jest zależny od wielu czynników (branża, wielkość miasta/obszaru, konkurencyjność fraz) oraz pożądanych efektów współpracy. Wycenę zawsze przygotowujemy indywidualnie, jednak możemy przedstawić pewne ramy.

  Pozycjonowanie lokalne

  od 799 pln / miesiąc

  Strona firmy o zasięgu lokalnym (np. miasta / regionu)
  Pozycjonowanie lokalne bez limitu fraz
  Linkbuilding i artykuły sponsorowane
  Strategia content marketingowa
  Podstawowa optymalizacja UX
  Wdrażanie zmian na stronę
  Kompleksowe SEO

  od 1499 pln / miesiąc

  Strony firm krajowych i lokalnych
  Pozycjonowanie szerokie bez limitu fraz
  Linkbuilding i artykuły sponsorowane
  Strategia content marketingowa
  Współpraca z Twoimi pracownikami
  Wdrażanie zmian na stronę

  Zaplanujmy lokalną kampanię SEO dla Twojej firmy

  Daj się poznać wśród lokalnej społeczności i docieraj do klientów w swoim mieście!

  Analiza ruchu
  Analizujemy, jak pozycjonują się marki w Twoim otoczeniu i robimy to lepiej!
  Kreatywne rozwiązania
  Proponujemy kreatywne rozwiązania, które zwiększą widoczność Twojej strony
  Wdrażanie zmian
  Wdrażamy zaproponowane zmiany i monitorujemy wyniki
  Stały kontakt
  Oferujemy kontakt na każdym etapie współpracy

  Dlaczego wybrać nas?

  Wybierz Malingo i bądź widoczny w okolicy

  Pozycjonowanie lokalne jest szczególnie ważne, jeśli oferujesz usługi w okolicy. Zaufaj doświadczeniu naszego zespołu i zyskaj popularność w lokalnej społeczności. Jest to szczególnie skuteczna strategia  dla restauracji, salonów fryzjerskich i wszelkich firm usługowych.

  Nasz zespół

  Wierzymy, że dobry zespół to skuteczne SEO

  Agata Huczuk
  Agata Huczuk Pisanie nigdy nie sprawiało mi żadnych problemów, a z czasem stało się moją pasja i praca. Zaczęłam od pisania tekstów w zakresie kosmetologii, z której mam dyplom ukończenia studiów magisterskich. Jest to do tej pory moja ulubiona dziedzina, ale już nie zamykam się na jedną. Ukończyłam wiele kursów w zakresie copywrytingu, copywritingu sprzedażowego, […]
   Agata Huczuk

   Co-founder

   Content Manager

   Wojciech Brusiło
   Wojciech Brusiło Od 2019 roku branża SEO stała się moją pasją, którą rozwijałem poprzez testowanie różnych rozwiązań na moich blogach. W kolejnych latach zdobyłem doświadczenie pracując jako specjalista SEO zarówno w software house, jak i agencji SEO/SEM. Byłem również odpowiedzialny za copywriting i content marketing, a także pracowałem jako WordPress Developer. Teraz prowadzę cały zespół […]
    Wojciech Brusiło

    CEO & Co-founder

    SEO Expert

    Paweł Dziewisz
    Paweł Dziewisz Jestem człowiekiem wielu talentów, a w życiu stawiam na ciągły rozwój. Ukończyłem studia na Akademii Wychowania Fizycznego, a aktualnie podjąłem studia magisterskie na kierunku Zarządzania ze specjalizacją Trendy i Design w Marketingu. Podjąłem i ukończyłem kilka kursów dzięki którym rozwinąłem swoje umiejętności w różnych dziedzinach marketingu. Niesamowicie zainteresował mnie temat viral marketingu i […]
     Paweł Dziewisz

     Junior SEO & Content Specialist

     Monika Nowak
     Monika Nowak Piszę od kiedy pamiętam. Pierwsze teksty prozatorskie zaczęłam publikować w 2014 roku. Doświadczenie dziennikarskie i publicystyczne, w tym copywriterskie, zdobywam od 2018 roku. Swój warsztat szkoliłam zarówno w redakcjach serwisów internetowych, jak i w agencjach marketingowych. Z wykształcenia jestem prawniczką i dziennikarką. W mojej pracy magisterskiej poruszam zagadnienia dotyczące prawnych aspektów funkcjonowania mediów […]
      Monika Nowak

      Content editor

      Dlaczego my?

      Nie jesteśmy agencją - pracujemy jak Twój własny zespół

      Zyskaj zespół marketingowy bez zatrudniania kilku osób. W Malingo jesteśmy skupieni na Twoim celu i robimy wszystko, żeby dostarczyć efekty.
      0 %
      Udanych strategii
      Większość z naszych strategii okazuje się strzałem w 10! Sprawdź to na swoim przykładzie.
      0 K
      Fraz w TOP10

      Doświadczenie i skuteczność naszego zespołu owocuje wysoką widocznością w wyszukiwarce.

      0 +
      Krajów

      Mamy doświadczenie w pozycjonowaniu stron aż na 7 rynkach!

      Masz pytania dotyczące lokalnego SEO?

      Znajdziesz tutaj najważniejsze pytania odnośnie pozycjonowania lokalnego. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, albo zapytać indywidualnie, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.
      Lokalne SEO to nic innego, jak zwiększanie widoczności w wyszukiwarce w Twojej okolicy. Jeśli chcesz trafić ze swoimi produktami bądź usługami do klientów mieszkających w konkretnym mieście, czy regionie, to najlepszy sposób!
      Lokalne SEO jest dla Ciebie, jeśli prowadzisz biznes w okolicy i chcesz pozyskać klientów w swoim otoczeniu. Szczególnie polecamy usługę pozycjonowania lokalnego dla fryzjerów, restauracji, szkół, punktów medycznych, hoteli, a także usługodawców. Jeśli nie wiesz, czy ta opcja jest dla Ciebie, napisz do nas.
      Tak samo jak w przypadku ogólnego pozycjonowania, jest to bardzo indywidualne i zależy od wielu czynników. Między innymi konkurencji, wielkości obszaru, lokalizacji, czy branży. Zazwyczaj pierwsze efekty widoczne są po kilku miesiącach, ale strategia jest długoterminowa i możesz spodziewać się długotrwałych wyników.

      Koszty pozycjonowania lokalnego, tak jak w przypadku efektów, są indywidualne. W Malingo oferujemy bezpłatną wycenę, dzięki czemu dowiesz się dokładnie ile będzie kosztowało pozycjonowanie lokalne Twojej strony.