Masz pytania?

Z chęcią Ci pomożemy! Wyślij nam wiadomość, a odpowiemy jeszcze tego samego dnia.

  Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.

  Porozmawiajmy

  Kontakt z nami

  Jeśli masz jakieś pytania, z chęcią z Tobą porozmawiamy. Wybierz dogodną formę kontaktu, a my rozwiejemy wszelkie wątpliwości.
  Oferty i BOK: kontakt@malingo.pl
  Faktury i rozliczenia: faktury@wojciechbrusilo.pl
  Telefon: +48 665 175 830 | +48 574 104 740
  Biuro: pl. Solny 14/3, 50-062 Wrocław
  NIP: 9121937503
  REGON: 522485950

  W ramach pozycjonowania wykonujemy wiele działań, o których informujemy Cię na każdym etapie współpracy. Możesz na nas liczyć w zakresie wyboru fraz do pozycjonowania, analizy dotychczasowych działań na stronie, analizy konkurencji, monitorowania ruchu na stronie, tworzenia treści, pozyskiwania wartościowych linków, a także monitorowania błędów i wdrażania zmian na stronę. Dodatkowo każdą zmianę i każde działanie raportujemy, dzięki czemu jesteś na bieżąco przez cały okres współpracy.

  Jest kilka powodów takie stanu. Dotychczas działaliśmy pod inną domeną, obecna jest nowa, a tym samym mniej wiarygodna dla przeglądarki. Założyciel firmy – Wojciech, poprzednio działał jako niezależny konsultant SEO i reklamował się pod jeszcze inną domeną. Teraz działamy jako Malingo i ważniejsze od naszego pozycjonowania są wyniki naszych klientów. Nad widocznością własnej strony będziemy pracował równolegle, choć w tak konkurencyjnej branży jak nasza, staramy się docierać do nowych firm innymi kanałami.

  W Malingo współpracujemy z wieloma copywriterami, którzy zajmują się pisaniem treści na strony. Dodatkowo każdy z tekstów jest weryfikowany przez Wojtka (naszego eksperta SEO) i wdrażany na stronę. Masz więc gwarancję, że teksty są pisane przez specjalistów z danej branży oraz zgodne ze wszystkimi wymaganiami przeglądarek.

  Współpracując z Malingo co miesiąc otrzymasz kompletny raport, w którym będą zawarte wszystkie wyniki. Dowiesz się na jakie wykonaliśmy działania, na co przeznaczyliśmy budżet, jaki ruch przyniosły nasze działania i ile nowych użytkowników odwiedziło Twoją stronę. Raport jest przedstawiany w różnej formie (zależnie od Twojej preferencji – prezentacja PDF, arkusz Google Sheets lub inne). Dzięki temu masz pełen wgląd w postępy i efekty naszej strategii. Jednocześnie pamiętaj, że podczas całej współpracy pozostajemy do Twojej dyspozycji i jesteśmy w gotowości odpowiedzieć na wszystkie pytania.