Skuteczne kampanie SEO dla firm lokalnych

Pozycjonowanie Kraków

Szukasz doświadczonych specjalistów, którzy przygotują dla Ciebie plan pozycjonowania lokalnego w Krakowie? Znalazłeś się we właściwym miejscu! Od 4 lat realizujemy skuteczne kampanie SEO na rynku ogólnopolskim i lokalnym. W jaki sposób możemy wesprzeć Ciebie?

Skuteczne SEO dla firm i sklepów z Kraków

Nasza propozycja adresowana jest do osób, które pragną efektywnie dotrzeć do odbiorców w Krakowie i Małopolski. Proponujemy całościowe rozwiązania z dziedziny pozycjonowania lokalnego, które umożliwią Twojemu przedsiębiorstwu zdobycie wyższych miejsc w wynikach wyszukiwania dla istotnych wyrażeń związanych z Twoją działalnością. Podejmowane działania składają się z kilku podstawowych aspektów.
Analiza ruchu

Analizujemy, jak pozycjonują się Twoi konkurenci w Krakowie i okolicach, a potem robimy to lepiej!

Kreatywne rozwiązania

Proponujemy skuteczne rozwiązania, które zwiększą widoczność Twojej marki na rynku Małopolski.

Wdrażanie zmian

Wprowadzamy zaproponowane zmiany i analizujemy wyniki. W oparciu o takie dane możemy modyfikować i udoskonalać strategię.

Stały kontakt

Pozostajemy w bezpośrednim kontakcie przez cały okres trwania współpracy.

Masz pytania?

Z chęcią na nie odpowiemy!

  Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.

  Dlaczego wybrać nas?

  Wybierz Malingo i bądź widoczny w Krakowie!

  W ramach naszej współpracy optymalizujemy całość Twojej strony oraz inne istotne elementy Twojego wizerunku w sieci (np. Google Moja Firma). Nasze działania skupiają się nad poniższymi elementami.

  Frazy kluczowe...
  czyli zapytania, których poszukują w przeglądarce mieszkańcy Krakowa zainteresowani danymi usługami. Bardzo ważne jest ich właściwe dobranie i umieszczenie na stronie zgodnie z zasadami SEO.
  Linkbuilding....

  czyli pozyskiwanie jakościowych linków z innych stron internetowych. Pozwalają one zbudować autorytet strony, dzięki czemu szybciej się ona pozycjonuje. Przy lokalnym SEO w Krakowie ważne jest też pozyskiwanie linków z serwisów lokalnych czy baz firm.

  Optymalizacja techniczna...

  czyli między innymi uzupełnienie meta tagów, poprawa czasu ładowania strony, rozbudowa linkowania wewnętrznego, dodanie danych strukturalnych i wiele wiele innych. Ten aspekt musi być zoptymalizowany niezależnie od tego, w jakim mieście pozycjonujemy stronę.

  Vector

  Ile kosztuje pozycjonowanie strony w Krakowie?

  Cena usługi pozycjonowania lokalnego w Krakowie lub Małopolsce jest zależna od kilku czynników (branża, liczba konkurentów, konkurencyjność fraz) oraz pożądanych efektów współpracy. Wycenę zawsze przygotowujemy indywidualnie, jednak możemy przedstawić pewne ramy.

  Pozycjonowanie lokalne

  od 999 pln / miesiąc

  Strona firmy o zasięgu lokalnym (np. miasta / regionu)
  Pozycjonowanie lokalne bez limitu fraz
  Linkbuilding i artykuły sponsorowane
  Strategia content marketingowa
  Podstawowa optymalizacja UX
  Wdrażanie zmian na stronę
  Kompleksowe SEO

  od 1499 pln / miesiąc

  Strony firm krajowych i lokalnych
  Pozycjonowanie szerokie bez limitu fraz
  Linkbuilding i artykuły sponsorowane
  Strategia content marketingowa
  Współpraca z Twoimi pracownikami
  Wdrażanie zmian na stronę
  Nasz zespół

  Wierzymy, że dobry zespół to dobry marketing

  Agata Huczuk
  Agata Huczuk Pisanie nigdy nie sprawiało mi żadnych problemów, a z czasem stało się moją pasja i praca. Zaczęłam od pisania tekstów w zakresie kosmetologii, z której mam dyplom ukończenia studiów magisterskich. Jest to do tej pory moja ulubiona dziedzina, ale już nie zamykam się na jedną. Ukończyłam wiele kursów w zakresie copywrytingu, copywritingu sprzedażowego, […]
   Agata Huczuk

   Co-founder

   Content Manager

   Wojciech Brusiło
   Wojciech Brusiło Od 2019 roku branża SEO stała się moją pasją, którą rozwijałem poprzez testowanie różnych rozwiązań na moich blogach. W kolejnych latach zdobyłem doświadczenie pracując jako specjalista SEO zarówno w software house, jak i agencji SEO/SEM. Byłem również odpowiedzialny za copywriting i content marketing, a także pracowałem jako WordPress Developer. Teraz prowadzę cały zespół […]
    Wojciech Brusiło

    CEO & Co-founder

    SEO Expert

    Paweł Dziewisz
    Paweł Dziewisz Jestem człowiekiem wielu talentów, a w życiu stawiam na ciągły rozwój. Ukończyłem studia na Akademii Wychowania Fizycznego, a aktualnie podjąłem studia magisterskie na kierunku Zarządzania ze specjalizacją Trendy i Design w Marketingu. Podjąłem i ukończyłem kilka kursów dzięki którym rozwinąłem swoje umiejętności w różnych dziedzinach marketingu. Niesamowicie zainteresował mnie temat viral marketingu i […]
     Paweł Dziewisz

     Junior SEO & Content Specialist

     Monika Nowak
     Monika Nowak Piszę od kiedy pamiętam. Pierwsze teksty prozatorskie zaczęłam publikować w 2014 roku. Doświadczenie dziennikarskie i publicystyczne, w tym copywriterskie, zdobywam od 2018 roku. Swój warsztat szkoliłam zarówno w redakcjach serwisów internetowych, jak i w agencjach marketingowych. Z wykształcenia jestem prawniczką i dziennikarką. W mojej pracy magisterskiej poruszam zagadnienia dotyczące prawnych aspektów funkcjonowania mediów […]
      Monika Nowak

      Content editor

      Pozycjonowanie Kraków -Twoja droga do widoczności online

      Jeśli jesteś właścicielem firmy, wiesz, jak ważne jest być widocznym w internecie. Dzięki pozycjonowaniu strony internetowej Twoja firma może zdobyć pozycję na szczycie wyników wyszukiwania w Krakowie i przyciągnąć więcej klientów. Pozycjonowanie stron internetowych to kluczowy element sukcesu każdej firmy w dzisiejszym cyfrowym świecie. 

      Jak działa pozycjonowanie w Krakowie? 

      Nasza oferta pozycjonowania stron w Krakowie to klucz do tego, by Twoja witryna była widoczna dla lokalnych i globalnych klientów. Dzięki naszym strategiom SEO Twoja strona będzie się pojawiała na samym szczycie wyników wyszukiwania, zwiększając tym samym ruch na stronie i przekształcając go w klientów. Konkurencja w internecie może być zażarta, dlatego właśnie pozycjonowanie staje się nieodzownym narzędziem dla przedsiębiorców.

      Nasze strategie pozycjonowania uwzględniają także elementy marketingu społecznościowego, co pomaga w budowaniu relacji z lokalnymi klientami i angażowaniu ich w treści i promocje, co może przyczynić się do długotrwałego sukcesu Twojego biznesu. Wspólnie tworzymy kompleksowe rozwiązania, które pozwalają osiągnąć najlepsze wyniki w dziedzinie pozycjonowania stron internetowych. 

      Masz pytania dotyczące naszych usług?

      Pozycjonowanie strony w Krakowie zwiększa widoczność Twojego biznesu w internecie. To oznacza, że gdy ktoś w Krakowie szuka produktów lub usług, które oferujesz, Twoja strona będzie widoczna na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, co zwiększa szanse na przyciągnięcie nowych klientów.

      Pozycjonowanie stron w Krakowie pomaga zwiększyć ruch na Twojej stronie, co może prowadzić do większej liczby klientów i zysków. Ponadto, jest to sposób na budowanie zaufania wśród lokalnych klientów, którzy często bardziej ufają firmom widocznym w wynikach wyszukiwania.

      Wycenę przygotowujemy zawsze indywidualnie, jednak możemy przyjąć, że efektywne SEO dla niewielkiej firmy usługowej to koszt od 900 złotych netto miesięcznie, a dla sklepu internetowego cena zaczyna się od 2500 złotych netto.