Skuteczne kampanie SEO dla firm lokalnych

Pozycjonowanie Poznań

Zapewniamy skuteczne strategie SEO dla firm oraz przedsiębiorców z Poznania. Poprzez lokalne pozycjonowanie, jesteś w stanie szybko dotrzeć do swojej grupy docelowej! Porozmawiamy o pozycjonowaniu dla Twojej firmy?

Stwórzmy skuteczną kampanię SEO w Poznaniu

Optymalizacja SEO na poziomie lokalnym, na przykład dla miasta takiego jak Poznań, podobna jest do działań SEO na skalę krajową. Składa się na to między innymi optymalizacja zawartości strony internetowej pod kątem obecności i nasycenia fraz kluczowych, budowanie wewnętrznych i zewnętrznych linków, analiza konkurencyjnych stron oraz monitorowanie pozycji Twojej strony w wynikach wyszukiwania. Cała strategia może zostać rozdzielona na kilka kluczowych aspektów.
Analiza ruchu
Porównujemy, jak pozycjonują się firmy w okolicy Poznania i robimy to lepiej!
Kreatywne rozwiązania
Wprowadzamy kreatywne rozwiązania, które zwiększą widoczność Twojej strony na rynku poznańskim.
Wdrażanie zmian
Wdrażamy wszystkie proponowane zalecenia i monitorujemy wyniki, aby dopracowywać strategię każdego miesiąca.
Stały kontakt
Pozostajemy w bezpośrednim kontakcie przez cały okres naszej współpracy.

Masz pytania?

Z chęcią na nie odpowiemy!

  Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.

  Dlaczego wybrać nas?

  Pozycjonowanie stron Poznań – jak działamy?

  Pozycjonowanie to dosyć skomplikowany proces, jednak można wydzielić 3 podstawowe elementy, które przyczyniają się do wzrostu widoczności strony w Internecie.
  Słowa kluczowe...
  czyli frazy, których poszukują mieszkańcy Poznania zainteresowani usługami w mieście. Bardzo ważne jest prawidłowe dobranie fraz, aby trafiać do lokalnej grupy docelowej.
  Linkowanie zewnętrzne...
  czyli zdobywanie linków wysokiej jakości z innych stron www. Pozwalają one zbudować autorytet domeny, dzięki czemu lepiej się ona pozycjonuje. Przy SEO w Poznaniu ważne jest też pozyskiwanie linków z portali lokalnych czy katalogów i baz danych firm.
  Optymalizacja techniczna...

  czyli między innymi uzupełnienie meta tagów, poprawa czasu ładowania strony, rozbudowa linkowania wewnętrznego, dodanie danych strukturalnych i wiele wiele innych. Ten aspekt musi być zoptymalizowany niezależnie od tego, w jakim mieście pozycjonujemy stronę.

  Vector

  Ile kosztuje pozycjonowanie strony w Poznaniu?

  Koszt pozycjonowania na tak dużego miasta jak Poznań jest zależny od wielu czynników (branża, konkurencyjne firmy, konkurencyjność fraz) oraz pożądanych efektów współpracy. Wycenę zawsze przygotowujemy indywidualnie, jednak możemy przedstawić pewne ramy.

  Pozycjonowanie lokalne

  od 999 pln / miesiąc

  Strona firmy o zasięgu lokalnym (np. miasta / regionu)
  Pozycjonowanie lokalne bez limitu fraz
  Linkbuilding i artykuły sponsorowane
  Strategia content marketingowa
  Podstawowa optymalizacja UX
  Wdrażanie zmian na stronę
  Kompleksowe SEO

  od 1499 pln / miesiąc

  Strony firm krajowych i lokalnych
  Pozycjonowanie szerokie bez limitu fraz
  Linkbuilding i artykuły sponsorowane
  Strategia content marketingowa
  Współpraca z Twoimi pracownikami
  Wdrażanie zmian na stronę
  Nasz zespół

  Wierzymy, że dobry zespół to dobry marketing

  Agata Huczuk
  Agata Huczuk Pisanie nigdy nie sprawiało mi żadnych problemów, a z czasem stało się moją pasja i praca. Zaczęłam od pisania tekstów w zakresie kosmetologii, z której mam dyplom ukończenia studiów magisterskich. Jest to do tej pory moja ulubiona dziedzina, ale już nie zamykam się na jedną. Ukończyłam wiele kursów w zakresie copywrytingu, copywritingu sprzedażowego, […]
   Agata Huczuk

   Co-founder

   Content Manager

   Wojciech Brusiło
   Wojciech Brusiło Od 2019 roku branża SEO stała się moją pasją, którą rozwijałem poprzez testowanie różnych rozwiązań na moich blogach. W kolejnych latach zdobyłem doświadczenie pracując jako specjalista SEO zarówno w software house, jak i agencji SEO/SEM. Byłem również odpowiedzialny za copywriting i content marketing, a także pracowałem jako WordPress Developer. Teraz prowadzę cały zespół […]
    Wojciech Brusiło

    CEO & Co-founder

    SEO Expert

    Paweł Dziewisz
    Paweł Dziewisz Jestem człowiekiem wielu talentów, a w życiu stawiam na ciągły rozwój. Ukończyłem studia na Akademii Wychowania Fizycznego, a aktualnie podjąłem studia magisterskie na kierunku Zarządzania ze specjalizacją Trendy i Design w Marketingu. Podjąłem i ukończyłem kilka kursów dzięki którym rozwinąłem swoje umiejętności w różnych dziedzinach marketingu. Niesamowicie zainteresował mnie temat viral marketingu i […]
     Paweł Dziewisz

     Junior SEO & Content Specialist

     Monika Nowak
     Monika Nowak Piszę od kiedy pamiętam. Pierwsze teksty prozatorskie zaczęłam publikować w 2014 roku. Doświadczenie dziennikarskie i publicystyczne, w tym copywriterskie, zdobywam od 2018 roku. Swój warsztat szkoliłam zarówno w redakcjach serwisów internetowych, jak i w agencjach marketingowych. Z wykształcenia jestem prawniczką i dziennikarką. W mojej pracy magisterskiej poruszam zagadnienia dotyczące prawnych aspektów funkcjonowania mediów […]
      Monika Nowak

      Content editor

      Pozycjonowanie firm w Poznaniu – dla każdego biznesu

      Pozycjonowanie, czyli wszelkie działania, które mają na celu zwiększenie widoczności danej strony internetowej w wyszukiwarce, są niezbędnym elementem budującym jej widoczność w sieci. Jeśli prowadzisz swój biznes właśnie w Poznaniu z pewnością zastanawiasz się, w jaki sposób pozycjonowanie może pomóc również i Tobie? Jak się okazuje niezależnie od tego, czy w stolicy Wielkopolski znajduje się Twój sklep stacjonarny, czy może punkt usługowy – działania z zakresu SEO (Search Engine Optimization), czyli optymalizacji strony pod kątem wyszukiwarek internetowych, przyniosą wymierne korzyści!

      Lepsza widoczność Twojej strony w wyszukiwarce przekłada się na większy ruch organiczny, a ten z kolei na kliknięcia użytkowników, wejścia na stronę oraz konwersję, czyli np. zamówienie usługi bądź dokonanie zakupu, a są to elementy, na jakich Tobie, jako właścicielowi biznesu, zależy najbardziej. Jesteś zainteresowany pozycjonowaniem stron w Poznaniu? A może szukasz firmy, która pomoże Ci w pozycjonowaniu lokalnym, krajowym i zagranicznym? Wyjaśnimy Ci, co możesz na tym zyskać!

      Poznań to miasto, w którym siedzibę ma wiele biznesów – mniejszych i większych. Tych, które mają już pewną pozycję na rynku, jak i młodszych, które dopiero budują swoją rozpoznawalność. Jeśli bliżej Ci do tej drugiej grupy, możesz już teraz zacząć wykorzystywać potencjał działań SEO. Pozycjonowanie stron będzie dla Ciebie dobre niezależnie od tego, czy sprzedajesz fizyczne produkty, czy oferujesz usługi – dla klientów z Poznania, okolic, ale nawet całej Polski. Pomoże Twojej stronie znaleźć się wyżej w wynikach wyszukiwania, a tym samym być bardziej widocznym i dostępnym dla swoich odbiorców. 

      Masz pytania dotyczące naszych usług?

      Pozycjonowanie to maraton, nie sprint. To konsekwentne, długotrwałe działania, których najlepsze efekty widoczne są nie tyle po miesiącach, ale nawet latach. Pewne jest jednak, że im wcześniej rozpoczniemy pozycjonowanie naszej witryny, tym szybciej będziemy mogli spodziewać się wzrostu jej widoczności w wynikach wyszukiwania.

      Na pozycjonowanie składa się wiele różnych działań – w obrębie strony, jak i poza nią. Niezbędna jest do tego odpowiednia wiedza, a także konsekwentnie realizowany, a wcześniej nakreślony plan. Z tego powodu, warto powierzyć działania z zakresu SEO specjalistom. Pod względem trudności, Poznań jest jednym z bardziej konkurencyjnych miast w Polsce – wynika to głównie z liczby firm czy mieszkańców tej aglomeracji. 

      Pozycjonowanie lokalne dla firm z Poznania – pokaż się swoim odbiorcom

      Jeśli chcesz, aby Twoja firma była widoczna na tle innych w tak dużym mieście jakim jest Poznań – zacznij właśnie od SEO. W ramach działań wchodzących w zakres agencji pozycjonowania w Poznaniu, Twoja witryna zostanie zoptymalizowana pod kątem wystąpienia konkretnych słów kluczowych, ale również naprawy pewnych technicznych aspektów witryny, które mają znaczenie dla użytkowników, ale i jej indeksowania przez roboty wyszukiwarki.

      Pozycjonowanie stron w Poznaniu ma na celu dotarcie do osób, które nie tylko w Poznaniu mieszkają, ale również szukają w nim usług i co ważne, nie muszą przebywać w nim na co dzień. Dzięki temu będą w stanie szybko dotrzeć do Twojego punktu sprzedaży, porozmawiać, zobaczyć produkt i dokonać jego zakupu. Najważniejsze, aby dać im się odnaleźć! Pamiętaj również, że pozycjonowanie lokalne w Poznaniu jest dobrym wstępem do pozycjonowania na cały kraj, a nawet zagranicznego. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wraz z rozwojem Twojej firmy wprowadzić zmiany w pozycjonowaniu witryny i dać się znaleźć klientom z całego kraju, a nawet Europy.