Skuteczne kampanie SEO dla firm lokalnych

Pozycjonowanie stron Toruń

Chcesz zainwestować w widoczność swojej firmy w sieci? Dobrze trafiłeś! Nasi eksperci zajmują się prowadzeniem skutecznych strategii SEO, które wypozycjonują Twoją firmę lokalnie w Toruniu i okolicach. Zapytaj o darmową wycenę i sprawdźmy jak możemy pomóc Tobie.
Zamawiam bezpłatną konsultację

  Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.

  Vector

  Koszty pozycjonowania stron w Toruniu

  Decydując się na współpracę z Malingo, otrzymujesz  indywidualnie przygotowaną wycenę i strategię uwzględniającą pożądane efekty współpracy, lokalną konkurencję oraz obszar działalności firmy. Możesz jednak zapoznać się z ogólnym zarysem kosztów. 
  Pozycjonowanie lokalne

  od 999 pln / miesiąc

  Strona firmy o zasięgu lokalnym (np. miasta / regionu)
  Pozycjonowanie lokalne bez limitu fraz
  Linkbuilding i artykuły sponsorowane
  Strategia content marketingowa
  Podstawowa optymalizacja UX
  Wdrażanie zmian na stronę
  Kompleksowe SEO

  od 1499 pln / miesiąc

  Strony firm krajowych i lokalnych
  Pozycjonowanie szerokie bez limitu fraz
  Linkbuilding i artykuły sponsorowane
  Strategia content marketingowa
  Współpraca z Twoimi pracownikami
  Wdrażanie zmian na stronę

  Pozycjonowanie stron dla Toruńskich firm

  Oferujemy kompleksową usługę w zakresie pozycjonowania lokalnego, która pomoże Ci dotrzeć do wysokich wyników w wyszukiwarce oraz większego grona klientów. Dla uzyskania satysfakcjonujących efektów współpracy zapewniamy działania na kilku istotnych płaszczyznach.

  Analiza widoczności

  Sprawdzamy na jakie frazy pozycjonują się Twoi konkurenci w Toruniu.

  Kreatywne działania

  Wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania zapewniające wzrost pozycji w wyszukiwarce.

  Wprowadzanie zmian

  Wdrażamy kluczowe zmiany i monitorujemy ich efektywność.

  Trwała współpraca

  Możesz się z nami kontaktować przez cały okres współpracy.

  Masz pytania?

  Z chęcią na nie odpowiemy!

   Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.

   Dlaczego wybrać nas?

   Malingo - klucz do widoczności w Toruniu

   Dzięki właściwej i profesjonalnej strategii SEO osiągniesz wzrost liczby użytkowników odwiedzających Twoją stronę. Na pozycjonowanie lokalne składa się wiele obszarów, z czego najważniejsze z nich obejmują:

   Właściwe frazy kluczowe...

   czyli wpisywane w przeglądarkę przez mieszkańców Torunia i okolic słowa. Dotyczą usług w zakresie działalności Twojej firmy. Jeśli dobrze zoptymalizujemy je na Twojej stronie, w krótkim czasie osiągniesz pozycje pozyskujące Ci rosnącą liczbę użytkowników i klientów.

   Profil linków zewnętrznych...

   czyli budowanie autorytetu strony z wykorzystaniem wartościowych linków z innych witryn, szczególnie tych lokalnych. Dzięki nim przyspieszysz proces pozycjonowania Twojej strony i dotrzesz do większej ilości potencjalnych klientów.

   Techniczne zmiany na stronie...

   czyli optymalizacja struktury strony, linków wewnętrznych i wielu innych czynników mających na celu zwiększenie funkcjonalności witryny. Łatwiejszy i przyjemniejszy dostęp skutkuje lepszymi doświadczeniami użytkownika, a tym samym większą szansą na zysk.

   Nasz zespół

   Wierzymy, że dobry zespół to dobry marketing

   Agata Huczuk
   Agata Huczuk Pisanie nigdy nie sprawiało mi żadnych problemów, a z czasem stało się moją pasja i praca. Zaczęłam od pisania tekstów w zakresie kosmetologii, z której mam dyplom ukończenia studiów magisterskich. Jest to do tej pory moja ulubiona dziedzina, ale już nie zamykam się na jedną. Ukończyłam wiele kursów w zakresie copywrytingu, copywritingu sprzedażowego, […]
    Agata Huczuk

    Co-founder

    Content Manager

    Wojciech Brusiło
    Wojciech Brusiło Od 2019 roku branża SEO stała się moją pasją, którą rozwijałem poprzez testowanie różnych rozwiązań na moich blogach. W kolejnych latach zdobyłem doświadczenie pracując jako specjalista SEO zarówno w software house, jak i agencji SEO/SEM. Byłem również odpowiedzialny za copywriting i content marketing, a także pracowałem jako WordPress Developer. Teraz prowadzę cały zespół […]
     Wojciech Brusiło

     CEO & Co-founder

     SEO Expert

     Paweł Dziewisz
     Paweł Dziewisz Jestem człowiekiem wielu talentów, a w życiu stawiam na ciągły rozwój. Ukończyłem studia na Akademii Wychowania Fizycznego, a aktualnie podjąłem studia magisterskie na kierunku Zarządzania ze specjalizacją Trendy i Design w Marketingu. Podjąłem i ukończyłem kilka kursów dzięki którym rozwinąłem swoje umiejętności w różnych dziedzinach marketingu. Niesamowicie zainteresował mnie temat viral marketingu i […]
      Paweł Dziewisz

      Junior SEO & Content Specialist

      Monika Nowak
      Monika Nowak Piszę od kiedy pamiętam. Pierwsze teksty prozatorskie zaczęłam publikować w 2014 roku. Doświadczenie dziennikarskie i publicystyczne, w tym copywriterskie, zdobywam od 2018 roku. Swój warsztat szkoliłam zarówno w redakcjach serwisów internetowych, jak i w agencjach marketingowych. Z wykształcenia jestem prawniczką i dziennikarką. W mojej pracy magisterskiej poruszam zagadnienia dotyczące prawnych aspektów funkcjonowania mediów […]
       Monika Nowak

       Content editor

       Pozycjonowanie Toruń – Twoja droga do sukcesu 

       Optymalizacja Twojej strony internetowej poprzez pozycjonowanie w Toruniu to kluczowa kwestia w dzisiejszym świecie biznesu. Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmę, czy dużą korporację, obecność online jest nieodzowna dla sukcesu. Oferujemy pełen zakres usług związanych z pozycjonowaniem stron internetowych, które pozwolą Twojej firmie osiągnąć czołową pozycję w wynikach wyszukiwania zarówno w regionie Torunia, jak i poza jego granicami.

       Jak osiągnąć dobre wyniki SEO w Toruniu?

       Aby odnieść sukces w pozycjonowaniu w Toruniu, stosujemy strategie SEO dostosowane do specyficznych potrzeb zarówno lokalnych, jak i ogólnokrajowych klientów. Nasz doświadczony zespół ekspertów ds. SEO pracuje nad optymalizacją Twojej strony internetowej pod kątem kluczowych fraz, które są kluczowe dla Twojego biznesu. Nasze działania SEO uwzględniają także elementy marketingu społecznościowego. Pomaga to w budowaniu relacji z lokalnymi klientami i angażowaniu ich w Twoje treści i promocje.

       Masz pytania dotyczące naszych usług?

       Pozycjonowanie stron w Toruniu zwiększa widzialność Twojego biznesu w sieci. Gdy ktoś w Toruniu lub okolicach poszukuje produktów lub usług, które oferujesz, Twoja strona będzie widoczna na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. To przekłada się na większą ilość potencjalnych klientów.

        

       Optymalizacja stron internetowych przyczynia się do wzrostu liczby odwiedzin na Twojej witrynie, co może przekładać się na zwiększoną liczbę potencjalnych klientów oraz większe przychody. Oprócz tego, pozycjonowanie stron ma również inne korzyści. Nasze działania SEO pozwalają nie tylko zwiększyć widoczność Twojej witryny, ale także poprawić jakość treści i struktury strony internetowej. Dzięki temu użytkownicy znajdują Twoją witrynę bardziej atrakcyjną i użyteczną, co przekłada się na dłuższy czas spędzany na stronie oraz większe zaufanie do Twojej marki.

       Pozycjonowanie stron dla firm w Toruniu – Nasza oferta

       Pozycjonowanie stron w Toruniu nie tylko zwiększa Twoją widzialność online, ale także pomaga budować silną lokalną społeczność wokół Twojej firmy. Nasze działania SEO sprawiają, że Twoja firma staje się rozpoznawalna nie tylko w Toruniu, ale również osiąga wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania na poziomie kraju i za granicą. Nasze kompleksowe rozwiązania pozwalają Ci przyciągnąć klientów zarówno z regionu, otwierając przed Tobą nowe możliwości biznesowe.