Skuteczne kampanie SEO dla firm z Pomorza

Pozycjonowanie Gdańsk

Poszukujesz skutecznych ekspertów SEO, którzy przygotują dla Ciebie strategię pozycjonowania lokalnego w Gdańsku? Trafiłeś w dobre miejsce! Od ponad 4 lat prowadzimy efektywne kampanie SEO na rynku krajowym i lokalnym dla ponad 250 domen. Jak możemy pomóc Tobie?

Zamawiam bezpłatną konsultację

  Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.

  Vector

  Ile kosztuje pozycjonowanie strony w Gdańsku?

  Koszt usługi pozycjonowania lokalnego na terenie miasta takiego jak Gdańsk jest zależny od wielu czynników (branża, wielkość miasta/obszaru, konkurencyjność fraz) oraz pożądanych efektów współpracy. Wycenę zawsze przygotowujemy indywidualnie, jednak możemy przedstawić pewne ramy.

  Pozycjonowanie lokalne

  od 999 pln / miesiąc

  Strona firmy o zasięgu lokalnym (np. miasta / regionu)
  Pozycjonowanie lokalne bez limitu fraz
  Linkbuilding i artykuły sponsorowane
  Strategia content marketingowa
  Podstawowa optymalizacja UX
  Wdrażanie zmian na stronę
  Kompleksowe SEO

  od 1499 pln / miesiąc

  Strony firm krajowych i lokalnych
  Pozycjonowanie szerokie bez limitu fraz
  Linkbuilding i artykuły sponsorowane
  Strategia content marketingowa
  Współpraca z Twoimi pracownikami
  Wdrażanie zmian na stronę

  Zaplanujmy lokalną kampanię SEO w Gdańsku

  Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą skutecznie dotrzeć do klientów w Gdańsku i okolicach. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu pozycjonowania lokalnego, które pozwolą Twojej firmie osiągnąć wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania dla kluczowych fraz związanych z Twoją branżą. Podejmowane przez nas działania składają się z kilku głównych elementów.

  Analiza ruchu

  Analizujemy, jak pozycjonują się marki w okolicy Gdańska i robimy to lepiej!

  Kreatywne rozwiązania

  Proponujemy kreatywne rozwiązania, które zwiększą widoczność Twojej strony na rynku lokalnym.

  Wdrażanie zmian

  Wdrażamy zaproponowane zmiany i monitorujemy wyniki. 

  Stały kontakt

  Pozostajemy w bezpośrednim kontakcie przez cały okres trwania współpracy.

  Masz pytania?

  Z chęcią na nie odpowiemy!

   Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.

   Dlaczego wybrać nas?

   Wybierz Malingo i bądź widoczny w Gdańsku

   Pozycjonowanie lokalne to złożony proces, jednak można wyróżnić kilka głównych aspektów, które przekładają się na wzrost widoczności Twojej strony.
   Frazy kluczowe...

   czyli zapytania, które wyszukują w przeglądarce mieszkańcy Gdańska zainteresowani danymi usługami. Bardzo ważne jest ich dobranie i umieszczenie na stronie zgodnie z wymaganiami SEO.

   Linkbuilding....

   czyli pozyskiwanie jakościowych linków z innych stron internetowych. Pozwalają one zbudować autorytet strony, dzięki czemu szybciej się ona pozycjonuje. Przy lokalnym SEO w Gdańsku ważne jest też pozyskiwanie linków z serwisów lokalnych czy baz firm.

   Optymalizacja techniczna...
   czyli między innymi uzupełnienie meta tagów, poprawa czasu ładowania strony, rozbudowa linkowania wewnętrznego, dodanie danych strukturalnych i wiele wiele innych. Ten aspekt musi być zoptymalizowany niezależnie od tego, w jakim mieście pozycjonujemy stronę.
   Nasz zespół

   Wierzymy, że dobry zespół to dobry marketing

   Agata Huczuk
   Agata Huczuk Pisanie nigdy nie sprawiało mi żadnych problemów, a z czasem stało się moją pasja i praca. Zaczęłam od pisania tekstów w zakresie kosmetologii, z której mam dyplom ukończenia studiów magisterskich. Jest to do tej pory moja ulubiona dziedzina, ale już nie zamykam się na jedną. Ukończyłam wiele kursów w zakresie copywrytingu, copywritingu sprzedażowego, […]
    Agata Huczuk

    Co-founder

    Content Manager

    Wojciech Brusiło
    Wojciech Brusiło Od 2019 roku branża SEO stała się moją pasją, którą rozwijałem poprzez testowanie różnych rozwiązań na moich blogach. W kolejnych latach zdobyłem doświadczenie pracując jako specjalista SEO zarówno w software house, jak i agencji SEO/SEM. Byłem również odpowiedzialny za copywriting i content marketing, a także pracowałem jako WordPress Developer. Teraz prowadzę cały zespół […]
     Wojciech Brusiło

     CEO & Co-founder

     SEO Expert

     Paweł Dziewisz
     Paweł Dziewisz Jestem człowiekiem wielu talentów, a w życiu stawiam na ciągły rozwój. Ukończyłem studia na Akademii Wychowania Fizycznego, a aktualnie podjąłem studia magisterskie na kierunku Zarządzania ze specjalizacją Trendy i Design w Marketingu. Podjąłem i ukończyłem kilka kursów dzięki którym rozwinąłem swoje umiejętności w różnych dziedzinach marketingu. Niesamowicie zainteresował mnie temat viral marketingu i […]
      Paweł Dziewisz

      Junior SEO & Content Specialist

      Monika Nowak
      Monika Nowak Piszę od kiedy pamiętam. Pierwsze teksty prozatorskie zaczęłam publikować w 2014 roku. Doświadczenie dziennikarskie i publicystyczne, w tym copywriterskie, zdobywam od 2018 roku. Swój warsztat szkoliłam zarówno w redakcjach serwisów internetowych, jak i w agencjach marketingowych. Z wykształcenia jestem prawniczką i dziennikarką. W mojej pracy magisterskiej poruszam zagadnienia dotyczące prawnych aspektów funkcjonowania mediów […]
       Monika Nowak

       Content editor

       Pozycjonowanie stron dla przedsiębiorców z Gdańska – na czym polega?

       Każdy przedsiębiorca, który prowadzi firmę produkcyjną, usługową albo handlową posiada obszerną wiedzę i umiejętności w zakresie przedmiotu swojej działalności. Zazwyczaj produkuje albo sprzedaje przedmioty, lub świadczy usługi, o których wie wszystko i których potrzebują klienci zarówno lokalni jak i znajdujący się w innym kraju, a czasami i na innym kontynencie. Znaczna większość jednak w którymś momencie swojego życia przedsiębiorcy dochodzi do wniosku: „Mam taki świetny produkt/asortyment/usługę – dlaczego klienci nie wykupują go na pniu?”. Czy prowadząc firmę w Gdańsku też kiedyś zadawaliście sobie to pytanie? Jesteśmy przekonani, że będziemy mogli Wam pomóc. 

       W znacznej części przypadków rozwiązaniem opisanego we wstępie problemu jest przedmiot naszej działalności – pozycjonowanie firmowych stron WWW. Efektem jego zastosowania jest podniesienie widoczności strony przedsiębiorcy na określonym przez niego obszarze. Jeśli jesteś przedsiębiorcą z Gdańska lub okolic, i ze względu na specyfikę Twojej działalności zależy Ci na lokalnych klientach – możemy wypozycjonować Twoją stronę na tym rynku, ale możemy również spowodować, że będziesz lepiej widoczny dla klientów z całej Polski, a nawet z  zagranicy. W swojej pracy stosujemy bardzo proste narzędzie o nazwie SEO – z angielskiego Search Engine Optimization, pozwalające na „wychwytywanie” ruchu z Google i kierowanie go właśnie na Twoją stronę. W uproszczeniu można powiedzieć, że poszukujący zadaje pytanie, a Google podsuwa mu Twoje treści jako odpowiedź. Jeśli jesteś szukasz firmy zajmującej się pozycjonowaniem w Gdańsku, wierzymy, że spełnimy Twoje oczekiwania w tym zakresie. 

       Masz pytania dotyczące naszych usług?

       Ceny za nasze usługi ustalamy indywidualnie. Składa się na nie wiele czynników, jak np. branża, zasięg czy konkurencja. Wycena naszych usług zawsze jest bezpłatna. Składając zapytanie niczym nie ryzykujesz. Możemy jednak oszacować, że koszt pozycjonowania niewielkiej strony usługowej zaczyna się od około 900 złotych netto miesięcznie.

       Ogólnie odpowiedzieć można na to pytanie, że kilka miesięcy. To faktycznie żaden konkret, ale jeśli uzgodnimy frazy kluczowe, będziemy mogli odpowiedzieć na to pytanie bardziej szczegółowo. Jeżeli Twoja domena ma już jakąś widoczność i historię, w niektórych przypadkach udaje się osiągnąć dobre wyniki już po pierwszy kwartale działań.

       Korzyści płynące z pozycjonowania stron dla firm z Gdańska.

       Pierwszą korzyścią, jaką przynosi lokalne pozycjonowanie stron w Gdańsku jest uproszczenie wyszukiwania dla klientów posługujących się w tym celu mapami Google. Jeśli komuś zależy – a zależeć może z bardzo różnych względów – na zakupie produktu lub usługi w Gdańsku – jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że trafi na Twoją firmę, o której inną drogą by się po prostu nie dowiedział.  Jeśli chodzi o polskich konsumentów – Google jest absolutnym numerem jeden wśród wyszukiwarek.

       Pozycjonowanie stron dla firm z Gdańska na rynku zagranicznym. 

       Naszą krajową przypadłością jest to, że wyszukujemy głównie w Google, praktycznie ignorując inne wyszukiwarki. No może jeszcze Bing może się pochwalić jakimś zainteresowaniem wyszukujących. Za granicą – niekoniecznie. Całkiem nieźle radzą tam sobie Yahoo czy DuckDuckGo (USA) czy Baidu i Sogou (Chiny). Jeśli masz więc oferujesz w Gdańsku produkt lub usługę, które mogą się „sprzedać” również na rynku międzynarodowym pozwól nam zaplanować strategię SEO pod lokalne warunki, a dzięki temu zwiększysz szansę na widzialność swojej oferty poza granicami Polski.