Dedykowane kursy dla firm i sklepów

Szkolenia SEO&Content dla firm

Nie chcesz korzystać z usług zewnętrznych firm i wolisz spróbować swoich sił w pozycjonowaniu strony? Mamy dla Ciebie ofertę! Skorzystaj z dedykowanego szkolenia SEO&Content i wykorzystaj doświadczenie naszych specjalistów w pozycjonowaniu swojej strony.

Pozycjonowanie

Poznaj najważniejsze filary pozycjonowania stron i wykorzystaj je samodzielnie.

Planowanie strategii

Dowiedz się, jak zaplanować treści na stronie, aby zajmować wysokie pozycje w wyszukiwarce.

Content & UX writing

Nauczyć się tworzyć przyjazny content na stronie, który zwiększy konwersję i sprzedaż.

Czynniki SEO

Dowiedz się, jakie najważniejsze czynniki wpływają na pozycjonowanie strony.

Zasady tworzenia treści

Poznaj zasady, którymi należy się kierować, tworząc treści na stronę internetową.

Techniczne SEO

Poznaj elementy techniczne strony, które wpływają na SEO.

Vector Curve
Jak wygląda szkolenie?

Kompleksowe szkolenie SEO

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów, dzięki którym nauczysz się pozycjonować swoją stronę i poznasz najważniejsze zasady SEO! Zapomnij o godzinach nieskutecznych prób i braku efektów, postaw na naukę efektywnych działań.

Szkolenie z zakresu SEO&Content stworzone specjalnie pod Twoje potrzeby. Wybierz szkolenie od Malingo i naucz się pozycjonować swoją stronę!

Wojciech Brusiło

Expert SEO
Jestem ekspertem SEO z doświadczeniem pracy w 7 krajach oraz przy ponad 250 serwisach. Przez pół roku opracowywałem i wdrażałem pełen program szkolenia dla młodszych specjalistów SEO w jednej z największych agencji marketingowych w Polsce. Obecnie z sukcesami prowadzę kampanie SEO na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej, a także zarządzam całym zespołem Malingo.

Dlaczego warto wybrać szkolenie?

Dlaczego warto wiedzieć jak pozycjonować własną stronę? Twoja strona nie będzie zależna od żadnej zewnętrznej agencji, a Ty będziesz w stanie naprawić każdy błąd i poprawić swoje pozycje w wynikach wyszukiwania.